rowery holenderskie

rowery holenderskie

Klasyfikowanie ogłoszenia

Wielu właścicieli małych firm oddalenie ogłoszenia, koncentrując swoją siłę, zamiast na większych reklam lub innych źródeł. , Myślę jednak, że ogłoszenia oferują szereg możliwości, nawet w tym rozwijającym się cyfrowym świecie. Ponadto, sugestie chciałbym podzielić może pomóc w tworzeniu wolnych reklam na stronach internetowych, takich jak Craigslist i handlowcy Circle.

rowery holenderskie

Ogłoszenia mogą przynieść więcej przedsiębiorstw niż zwykłe reklamy prasowe, ponieważ działają one trochę jak codzienne żółtych stronach. Choć liczba żółtych stron abonentów kurczy się każdego dnia, abonenci gazeta nadal pozostają mniej więcej równe. Ponadto, większość gazet gospodarzem ich ogłoszenia w Internecie, zapewniając łatwiejszy dostęp dla ludzi poszukujących do zakupu towaru lub usługi. Tak więc, gdy ludzie odebrać gazetę i wertować ogłoszenia, ogólnie zrobić z celem, w stosunku do współczesnej reklamy, która ma tendencję do odwołania się do mniejszego odsetka czytelników, którzy stykają się z nim (choć przyznano, bardziej ludzie przerzucić obok zwykłej reklamy niż zbadanie ogłoszenia). Zatem, ogłoszenie może specjalnie kierować ktoś poszukuje danego towaru lub usługi.

Ogłoszenia mogą być również skuteczne w określeniu, jaki rodzaj słownictwa działa najlepiej w reklamie na pełną skalę. Po uruchomieniu reklamy z jednym lub specjalnego nagłówka, a następnie uruchomić drugą reklamę, można określić, która reklama generuje więcej biznesu i skupić swoją większe (i droższe) reklamy, aby odzwierciedlać. W tym przypadku, oczywiście, będziemy chcieli, aby upewnić się, „wszystkie inne pola” są równe; W szczególności, że reklama jest prowadzona na tych samych dniach, a najlepiej w podobnym okresie czasu. Do testowania, można rozważyć uruchomienie dwie reklamy w tym samym czasie i widząc, który z nich generuje więcej odpowiedzi, być może zapewniając oddzielne numery telefonów lub adresów e-mail dla dzwoniących.

Artykuł dzięki: