rowery cruiser

rowery cruiser

Oto trzy proste, ale potężne sposoby tworzenia niszowych produktów lub usług, dla bogatych ludzi:

Tworzenie lub znaleźć niszę produktu lub usługi …

1. podano ludzi bogatych, gdzie iść.

Nie, ta sugestia nie jest, co myślisz na pierwszy rzut oka. Mimo, że wszyscy chcieli powiedzieć nieprzyjemny bogatą osobę, gdzie iść, propozycja ta może Ci pieniądze.http://harmoniasmakow.pl/tao-tao-sos-sojowy-bezglutenowy Bogaci ludzie są zawsze szuka najnowszych. Na przykład, ostatnie gorące miejsca do wypoczynku, do jedzenia, do sklepu. W rzeczywistości lista nie ma końca. Szybkim sposobem na uzyskanie stopy mokre lub postawić stopę w drzwiach jest stworzenie specjalnej listy, która mówi bogatych ludzi, gdzie mogą wakacje, sklep podróży lub jedzenia, itp Bogaci ludzie kochają listy. Czemu? Ponieważ oszczędza im czas. I jedno bogaci ludzie nienawidzą zrobić, to strata czasu.

rowery cruiser

2. dowiedzieć się, co bogaci ludzie nienawidzę DO = Dolary.

Bogaty człowiek powiedział mi kiedyś, Roy kluczem do bogacenia się jest dowiedzieć się, co ludzie nienawidzą robić i znaleźć sposób, aby to zrobić dla nich. Więc dowiedzieć się, co bogaci ludzie w rynku docelowego lub obszaru nie lubią robić, znaleźć irytujące lub obrzydliwe, i naładować je zrobić. Oto wskazówka bonus. Jeśli masz firmę, dowiedzieć się, co konkurencja nie chce zrobić dla swoich bogatych klientów i zaczynasz to robić. Można dosłownie ukraść bogatych klientów od konkurencji z dnia na dzień, wykonując tę ??prostą końcówkę, widziałem się zdarzyć więcej razy, niż mogę zliczyć.

3. Magia dodając coś extra.

Jest to jeden z najprostszych jeszcze najbardziej wydajnych i najszybszych sposobów, aby stworzyć produkt niszowy lub usługi dla zamożnych klientów. Czemu? Ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to dodać jeden lub dwa elementy do już istniejącego produktu lub usługi. Na przykład, jeśli sprzedajesz pizzy można dodać dodatkową usługę konkurencja nie robi, że jest nastawiony na zamożnych.
Artykuł dzięki: