rowery meskie

Reklama z wkładkami Gazeta – Zapomniana zaginionej sztuki Uważany

Większość małych firm nie zdaje sobie sprawy, jak również wkłady pracować w gazecie. Wydaje się, że ludzie reklamę w dziennikach zawsze próbuje sprzedać je wyświetlać reklamy, ale często nie działają bardzo dobrze, a ich trwałość jest tylko jeden dzień. Jeśli jednak umieścić wkładkę w gazecie z kuponem, to zwykle wypada z gazetą na kolanach – potem go podnieść i trzeba ją przeczytać. I nie wiem, jak długo mogą utrzymać ten kupon, więc trwałość wzrasta wykładniczo.

Ale to nawet lepiej niż to, jeśli wiesz, jak działa system, a jeśli okaże się, że większość z wkładkami wchodząc gazety są w czwartki lub środy na czwartek sprzedaży reklam sklepie spożywczym. Jeśli umieścić swoje ulotki biznesowych, jako wkładki w poniedziałek, to będzie okaże się, że wkładki nie miałyby konkurencji z innymi wkładkami, a jeśli kupon był wystarczająco dobry, ludzie go zatrzymać. To działa szczególnie dobre dla firm, które chcą, aby ludzie przychodzili w czasie początku tygodnia, a nie do końca tygodnia.

Wcześniej byłem w branży myjni i wykorzystywane do wysyłania ich na zewnątrz cały czas w poniedziałki i rzadko były jakieś inne wstawki w gazecie w tym dniu, nikt nie chciał gniazdo poniedziałek, a to oznaczało, że dostaliśmy tego samego dnia wszystko do siebie. Jeszcze lepiej, w branży myjni poniedziałek, wtorek środa są na ogół powolny dzień i nie trzeba żadnych więcej biznesu w czwartki, piątki, soboty i niedziele.

Jeśli używasz strategię reklamy z wkładkami Gazeta poprawnie, można uzyskać wiele zainwestowana złotówka. Szkoda, że ??więcej małych firm nie zdają sobie sprawy z tego, a to wydaje się być zapomniany zaginionej sztuki. Rzeczywiście, mam nadzieję, że należy rozważyć to.

Lance Winslow jest emerytowanym Założyciel ogólnopolskiego Franchise Łańcucha, a teraz uruchamia Online Think Tank. Lance Winslow uważa pisanie 21,500 artykuły zostało dużo pracy – ponieważ wszystkie litery na klawiaturze swojego obecnie wyczerpuje się.

Artykuł dzięki: