rowery biegowe

rowery biegowe

Produkty niszowe – Jak utworzyć niszowych produktów i usług dla bogatych ludzi

Unikalne niszowych produktów i usług jest numerem jeden zapotrzebowanie na ludzi, zwłaszcza w tej recesji. Ale kto jest najbardziej pożądanym rynkiem docelowym dla przedsiębiorstw, aby zaoferować swoje produkty? Bogaci. Czemu?

Mimo bogatych może być bardziej wymagający niż większość klientów natkniesz, rzeczy, które czynią je najbardziej pożądane, aby oferować produkty i usługi jest obszerna. Ale oczywiste zalety to wiesz, że możesz sobie pozwolić na swój produkt lub usługę. Inne potężne korzyści oferując swój produkt lub usługę do zamożnych ludzi są …

– Robią wielkie stałych klientów!

– Ludzie są bardziej pod wpływem tego, co bogaci ludzie kupują. Które mogą wpływać na nich kupić też.

rowery biegowe

– Bogaci klienci mogą polecam dla rodziny i przyjaciół, którzy są również bogate w większości przypadków.

– Po ich sprzedaży, bogaci ludzie są lojalni (o ile nadal dając im jakości produktów i usług).

– Kochają do sklepu i kupić unikalne i ciekawe produkty i usługi. Twoim zadaniem jest pomóc im znaleźć o to.

– Bogaci ludzie są mniej wpływem recesji i spowolnienia gospodarczego. Tak będzie w przypadku sprzedaży do nich.

Są to główne powody, dla których należy utworzyć lub znaleźć niszowe produkty lub usługi do zaoferowania bogatych ludzi. Nawet jeśli sprzedajesz dla ludzi na budżet teraz, chcesz być mądry, aby oferować produkty i usługi wysokiej jakości, które przyciągają bogatszego klienta zbyt. Pójść za przykładem wielu lukratywnych przedsiębiorstw. Na przykład, auto, hotelowe, lotnicze i spożywczym. Większość produktów Oferta i usługi dla budżetu poglądach, jak również luksusowych poglądach. Ford oferuje samochody gospodarki, ale oferują on e także Lincoln Continental, Marriot oferuje pokoje dla budżetu poglądach, jak również luksusowe apartamenty.

Artykuł dzięki: