rajdy rowerowe cele

rajdy rowerowe cele

Większość ogłoszeń kosztują znacznie mniej niż reklamy w pełnej skali, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla nowych i rozwijających się firm. Mogą one wnieść dobry „pierwszy krok”, których należy przestrzegać w przypadku innych form marketingu. Ale ich niska wartość kosztów czyni z nich doskonałe miejsce dla większych, siedzibę firmy do pracy. Ponadto, w krajach rozwijających biznes, masz niemal otwartego rynku, ponieważ kursy są dobre konkurencja będzie zaniedbywać tych mniejszych sugestie morsels.Some Jay Levinson daje mu Guerrilla Handbook Marketing obejmują:

Pisząc ogłoszenie, może znaleźć się pokusie, aby zachować to krótkie i tanie. Nie rób tego. Skorzystaj z okazji przyćmić konkurencję.

Start z dobrą lead-in, nagłówek, który stoi na zewnątrz. Wykorzystaj to.

Dołącz sposób skontaktuje się z Tobą: telefon, e-mail lub stronę internetową.

rajdy rowerowe cele

Upewnij się, że reklama brzmi różni się od pozostałych. Pamiętaj, że chcesz być unikatowy.

I Denise O’Berry miał jakieś bardziej wspaniałe sugestie na swoim blogu, tylko dla małych firm.

Obaj podkreślają, że najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to po drodze. Jako Denise tak trafnie stwierdza w jej tytule: „Jedna reklama nie jest kampania marketingowa”. Levinson zauważa, że ??przeciętny konsument musi zobaczyć reklamę dziewięć razy, zanim oni nazywają – i to za każdym razem ich zobaczyć reklamę, nie miały go dwukrotnie. Oznacza to, że reklama musi pracować 27 razy, zanim przeciętnych kontakty, które konsumentów! Jeśli tylko uruchomić reklamę w niedziele, czyli prawie siedem miesięcy! Jednakże, jeśli jest prowadzony codziennie, wówczas wywołanie powinno zwiększyć objętość po miesiącu – po raz kolejny, średnio. Pamiętaj, że cierpliwość jest kluczem do wszelkiej reklamy i biegać, biegać, biegać reklamę!

Ogłoszenia mogą być idealnym miejscem zarówno dla nowych, jak i już działających.Oprócz tradycyjnej gazety, upewnij się, że zwiad wolnych miejsc, takich jak Craigslist lub innych aren reklamy online delegowania, takich jak lokalne terenów sąsiadujących, takich jak sprzedawcy w okręgu lub witryn internetowych Twojego miasta.

Artykuł dzięki: